ТОВ "ПАЙНБЕРРІ"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ПАЙНБЕРРІ", код ЄДРПОУ 38616107: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПАЙНБЕРРІ"
Скорочена назва
ТОВ "ПАЙНБЕРРІ"
Код ЄДРПОУ
38616107
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
46.72 Оптова торгівля металами та металевими рудами
Регіон
Київ
Дата реєстрації
14.03.2013
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ПАЙНБЕРРІ"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ПАЙНБЕРРІ"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ПАЙНБЕРРІ" - 38616107.

Який поточний статус компанії ТОВ "ПАЙНБЕРРІ"?

Поточний статус компанії ТОВ "ПАЙНБЕРРІ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ПАЙНБЕРРІ"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПАЙНБЕРРІ".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ПАЙНБЕРРІ"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ПАЙНБЕРРІ".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ПАЙНБЕРРІ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ПАЙНБЕРРІ" - 46.72 Оптова торгівля металами та металевими рудами.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ПАЙНБЕРРІ"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ПАЙНБЕРРІ" - Київ.

VKURSI