ТОВ "ПК-ДЕВЕЛОПМЕНТ"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ПК-ДЕВЕЛОПМЕНТ", код ЄДРПОУ 44939693: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПК-ДЕВЕЛОПМЕНТ"
Скорочена назва
ТОВ "ПК-ДЕВЕЛОПМЕНТ"
Код ЄДРПОУ
44939693
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
46.19 Діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту
Регіон
Київ
Дата реєстрації
09.06.2023
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ПК-ДЕВЕЛОПМЕНТ"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ПК-ДЕВЕЛОПМЕНТ"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ПК-ДЕВЕЛОПМЕНТ" - 44939693.

Який поточний статус компанії ТОВ "ПК-ДЕВЕЛОПМЕНТ"?

Поточний статус компанії ТОВ "ПК-ДЕВЕЛОПМЕНТ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ПК-ДЕВЕЛОПМЕНТ"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПК-ДЕВЕЛОПМЕНТ".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ПК-ДЕВЕЛОПМЕНТ"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ПК-ДЕВЕЛОПМЕНТ".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ПК-ДЕВЕЛОПМЕНТ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ПК-ДЕВЕЛОПМЕНТ" - 46.19 Діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ПК-ДЕВЕЛОПМЕНТ"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ПК-ДЕВЕЛОПМЕНТ" - Київ.

VKURSI