ТОВ "ПРІОР ЕКСПО"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ПРІОР ЕКСПО", код ЄДРПОУ 44271975: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРІОР ЕКСПО"
Скорочена назва
ТОВ "ПРІОР ЕКСПО"
Код ЄДРПОУ
44271975
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
46.73 Оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням
Регіон
Полтавська область
Дата реєстрації
17.06.2021
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ПРІОР ЕКСПО"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ПРІОР ЕКСПО"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ПРІОР ЕКСПО" - 44271975.

Який поточний статус компанії ТОВ "ПРІОР ЕКСПО"?

Поточний статус компанії ТОВ "ПРІОР ЕКСПО" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ПРІОР ЕКСПО"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРІОР ЕКСПО".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ПРІОР ЕКСПО"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ПРІОР ЕКСПО".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ПРІОР ЕКСПО"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ПРІОР ЕКСПО" - 46.73 Оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ПРІОР ЕКСПО"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ПРІОР ЕКСПО" - Полтавська область.

VKURSI