ТОВ "ПРОДТЕХТРЕЙД"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ПРОДТЕХТРЕЙД", код ЄДРПОУ 44523644: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОДТЕХТРЕЙД"
Скорочена назва
ТОВ "ПРОДТЕХТРЕЙД"
Код ЄДРПОУ
44523644
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
46.21 Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин
Регіон
Миколаївська область
Дата реєстрації
16.11.2021
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ПРОДТЕХТРЕЙД"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ПРОДТЕХТРЕЙД"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ПРОДТЕХТРЕЙД" - 44523644.

Який поточний статус компанії ТОВ "ПРОДТЕХТРЕЙД"?

Поточний статус компанії ТОВ "ПРОДТЕХТРЕЙД" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ПРОДТЕХТРЕЙД"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОДТЕХТРЕЙД".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ПРОДТЕХТРЕЙД"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ПРОДТЕХТРЕЙД".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ПРОДТЕХТРЕЙД"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ПРОДТЕХТРЕЙД" - 46.21 Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ПРОДТЕХТРЕЙД"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ПРОДТЕХТРЕЙД" - Миколаївська область.

VKURSI