ТОВ "ПРОМ-ЕКОС"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ПРОМ-ЕКОС", код ЄДРПОУ 41382457: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОМ-ЕКОС"
Скорочена назва
ТОВ "ПРОМ-ЕКОС"
Код ЄДРПОУ
41382457
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна
Регіон
Черкаська область
Дата реєстрації
08.06.2017
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ПРОМ-ЕКОС"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ПРОМ-ЕКОС"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ПРОМ-ЕКОС" - 41382457.

Який поточний статус компанії ТОВ "ПРОМ-ЕКОС"?

Поточний статус компанії ТОВ "ПРОМ-ЕКОС" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ПРОМ-ЕКОС"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОМ-ЕКОС".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ПРОМ-ЕКОС"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ПРОМ-ЕКОС".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ПРОМ-ЕКОС"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ПРОМ-ЕКОС" - 68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ПРОМ-ЕКОС"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ПРОМ-ЕКОС" - Черкаська область.

VKURSI