ТОВ "ПТЗ КРИВБАС"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ПТЗ КРИВБАС", код ЄДРПОУ 24245048: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПТЗ КРИВБАС"
Скорочена назва
ТОВ "ПТЗ КРИВБАС"
Код ЄДРПОУ
24245048
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
46.33 Оптова торгівля молочними продуктами, яйцями, харчовими оліями та жирами
Регіон
Дніпропетровська область
Дата реєстрації
02.09.1997
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ПТЗ КРИВБАС"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ПТЗ КРИВБАС"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ПТЗ КРИВБАС" - 24245048.

Який поточний статус компанії ТОВ "ПТЗ КРИВБАС"?

Поточний статус компанії ТОВ "ПТЗ КРИВБАС" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ПТЗ КРИВБАС"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПТЗ КРИВБАС".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ПТЗ КРИВБАС"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ПТЗ КРИВБАС".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ПТЗ КРИВБАС"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ПТЗ КРИВБАС" - 46.33 Оптова торгівля молочними продуктами, яйцями, харчовими оліями та жирами.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ПТЗ КРИВБАС"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ПТЗ КРИВБАС" - Дніпропетровська область.

VKURSI