ТОВ "РОБОС-2014"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "РОБОС-2014", код ЄДРПОУ 39196074: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РОБОС-2014"
Скорочена назва
ТОВ "РОБОС-2014"
Код ЄДРПОУ
39196074
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
49.41 Вантажний автомобільний транспорт
Регіон
Хмельницька область
Дата реєстрації
25.04.2014
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "РОБОС-2014"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "РОБОС-2014"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "РОБОС-2014" - 39196074.

Який поточний статус компанії ТОВ "РОБОС-2014"?

Поточний статус компанії ТОВ "РОБОС-2014" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "РОБОС-2014"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РОБОС-2014".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "РОБОС-2014"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "РОБОС-2014".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "РОБОС-2014"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "РОБОС-2014" - 49.41 Вантажний автомобільний транспорт.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "РОБОС-2014"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "РОБОС-2014" - Хмельницька область.

VKURSI