ТОВ "РВП 77"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "РВП 77", код ЄДРПОУ 37306291: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РВП 77"
Скорочена назва
ТОВ "РВП 77"
Код ЄДРПОУ
37306291
Статус
припинено
Основний КВЕД
74.50.0 ПІДБІР ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПЕРСОНАЛОМ
Регіон
Полтавська область
Дата реєстрації
13.09.2010
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "РВП 77"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "РВП 77"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "РВП 77" - 37306291.

Який поточний статус компанії ТОВ "РВП 77"?

Поточний статус компанії ТОВ "РВП 77" - припинено.

Яка повна назва компанії ТОВ "РВП 77"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РВП 77".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "РВП 77"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "РВП 77".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "РВП 77"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "РВП 77" - 74.50.0 ПІДБІР ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПЕРСОНАЛОМ.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "РВП 77"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "РВП 77" - Полтавська область.

VKURSI