ТОВ "СЕРВІС-2008"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "СЕРВІС-2008", код ЄДРПОУ 24537986: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕРВІС-2008"
Скорочена назва
ТОВ "СЕРВІС-2008"
Код ЄДРПОУ
24537986
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна
Регіон
Одеська область
Дата реєстрації
30.10.2008
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "СЕРВІС-2008"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "СЕРВІС-2008"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "СЕРВІС-2008" - 24537986.

Який поточний статус компанії ТОВ "СЕРВІС-2008"?

Поточний статус компанії ТОВ "СЕРВІС-2008" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "СЕРВІС-2008"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕРВІС-2008".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "СЕРВІС-2008"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "СЕРВІС-2008".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "СЕРВІС-2008"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "СЕРВІС-2008" - 68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "СЕРВІС-2008"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "СЕРВІС-2008" - Одеська область.

VKURSI