ТОВ "СОЮЗ-АНТАРЕС"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "СОЮЗ-АНТАРЕС", код ЄДРПОУ 32001639: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОЮЗ-АНТАРЕС"
Скорочена назва
ТОВ "СОЮЗ-АНТАРЕС"
Код ЄДРПОУ
32001639
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна
Регіон
Київ
Дата реєстрації
22.05.2002
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "СОЮЗ-АНТАРЕС"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "СОЮЗ-АНТАРЕС"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "СОЮЗ-АНТАРЕС" - 32001639.

Який поточний статус компанії ТОВ "СОЮЗ-АНТАРЕС"?

Поточний статус компанії ТОВ "СОЮЗ-АНТАРЕС" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "СОЮЗ-АНТАРЕС"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОЮЗ-АНТАРЕС".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "СОЮЗ-АНТАРЕС"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "СОЮЗ-АНТАРЕС".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "СОЮЗ-АНТАРЕС"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "СОЮЗ-АНТАРЕС" - 68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "СОЮЗ-АНТАРЕС"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "СОЮЗ-АНТАРЕС" - Київ.

VKURSI