ТОВ "ТЕК ІМЕКО"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ТЕК ІМЕКО", код ЄДРПОУ 43041841: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕК ІМЕКО"
Скорочена назва
ТОВ "ТЕК ІМЕКО"
Код ЄДРПОУ
43041841
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
46.71 Оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами
Регіон
Одеська область
Дата реєстрації
05.06.2019
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ТЕК ІМЕКО"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ТЕК ІМЕКО"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ТЕК ІМЕКО" - 43041841.

Який поточний статус компанії ТОВ "ТЕК ІМЕКО"?

Поточний статус компанії ТОВ "ТЕК ІМЕКО" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ТЕК ІМЕКО"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕК ІМЕКО".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ТЕК ІМЕКО"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ТЕК ІМЕКО".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ТЕК ІМЕКО"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ТЕК ІМЕКО" - 46.71 Оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ТЕК ІМЕКО"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ТЕК ІМЕКО" - Одеська область.

VKURSI