ТОВ "ТК ЕКОФАРБ"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ТК ЕКОФАРБ", код ЄДРПОУ 43982554: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТК ЕКОФАРБ"
Скорочена назва
ТОВ "ТК ЕКОФАРБ"
Код ЄДРПОУ
43982554
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
46.75 Оптова торгівля хімічними продуктами
Регіон
Київ
Дата реєстрації
11.03.2021
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ТК ЕКОФАРБ"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ТК ЕКОФАРБ"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ТК ЕКОФАРБ" - 43982554.

Який поточний статус компанії ТОВ "ТК ЕКОФАРБ"?

Поточний статус компанії ТОВ "ТК ЕКОФАРБ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ТК ЕКОФАРБ"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТК ЕКОФАРБ".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ТК ЕКОФАРБ"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ТК ЕКОФАРБ".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ТК ЕКОФАРБ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ТК ЕКОФАРБ" - 46.75 Оптова торгівля хімічними продуктами.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ТК ЕКОФАРБ"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ТК ЕКОФАРБ" - Київ.

VKURSI