ТОВ "ТИТАН ЛТД"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ТИТАН ЛТД", код ЄДРПОУ 20042271: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТИТАН ЛТД"
Скорочена назва
ТОВ "ТИТАН ЛТД"
Код ЄДРПОУ
20042271
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна
Регіон
Київ
Дата реєстрації
13.05.2003
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ТИТАН ЛТД"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ТИТАН ЛТД"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ТИТАН ЛТД" - 20042271.

Який поточний статус компанії ТОВ "ТИТАН ЛТД"?

Поточний статус компанії ТОВ "ТИТАН ЛТД" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ТИТАН ЛТД"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТИТАН ЛТД".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ТИТАН ЛТД"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ТИТАН ЛТД".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ТИТАН ЛТД"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ТИТАН ЛТД" - 68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ТИТАН ЛТД"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ТИТАН ЛТД" - Київ.

VKURSI