ТОВ "ТИВИТ"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ТИВИТ", код ЄДРПОУ 40251431: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТИВИТ"
Скорочена назва
ТОВ "ТИВИТ"
Код ЄДРПОУ
40251431
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
46.21 Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин
Регіон
Дніпропетровська область
Дата реєстрації
03.02.2016
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ТИВИТ"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ТИВИТ"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ТИВИТ" - 40251431.

Який поточний статус компанії ТОВ "ТИВИТ"?

Поточний статус компанії ТОВ "ТИВИТ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ТИВИТ"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТИВИТ".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ТИВИТ"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ТИВИТ".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ТИВИТ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ТИВИТ" - 46.21 Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ТИВИТ"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ТИВИТ" - Дніпропетровська область.

VKURSI