ТОВ "ВЕРУМ БІЗНЕС"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ВЕРУМ БІЗНЕС", код ЄДРПОУ 41897457: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕРУМ БІЗНЕС"
Скорочена назва
ТОВ "ВЕРУМ БІЗНЕС"
Код ЄДРПОУ
41897457
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
46.73 Оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням
Регіон
Київ
Дата реєстрації
30.01.2018
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ВЕРУМ БІЗНЕС"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ВЕРУМ БІЗНЕС"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ВЕРУМ БІЗНЕС" - 41897457.

Який поточний статус компанії ТОВ "ВЕРУМ БІЗНЕС"?

Поточний статус компанії ТОВ "ВЕРУМ БІЗНЕС" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ВЕРУМ БІЗНЕС"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕРУМ БІЗНЕС".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ВЕРУМ БІЗНЕС"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ВЕРУМ БІЗНЕС".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ВЕРУМ БІЗНЕС"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ВЕРУМ БІЗНЕС" - 46.73 Оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ВЕРУМ БІЗНЕС"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ВЕРУМ БІЗНЕС" - Київ.

VKURSI