ТОВ "ВУЛКАН ЕНЕРДЖІ"

Знайти інформацію про компанію ТОВ "ВУЛКАН ЕНЕРДЖІ", код ЄДРПОУ 41544111: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВУЛКАН ЕНЕРДЖІ"
Скорочена назва
ТОВ "ВУЛКАН ЕНЕРДЖІ"
Код ЄДРПОУ
41544111
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
06.20 Добування природного газу
Регіон
Одеська область
Дата реєстрації
28.08.2017
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ "ВУЛКАН ЕНЕРДЖІ"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ВУЛКАН ЕНЕРДЖІ"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ "ВУЛКАН ЕНЕРДЖІ" - 41544111.

Який поточний статус компанії ТОВ "ВУЛКАН ЕНЕРДЖІ"?

Поточний статус компанії ТОВ "ВУЛКАН ЕНЕРДЖІ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ "ВУЛКАН ЕНЕРДЖІ"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВУЛКАН ЕНЕРДЖІ".

Яка скорочена назва компанії ТОВ "ВУЛКАН ЕНЕРДЖІ"?

Скорочена назва компанії - ТОВ "ВУЛКАН ЕНЕРДЖІ".

Який основний КВЕД компанії ТОВ "ВУЛКАН ЕНЕРДЖІ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ "ВУЛКАН ЕНЕРДЖІ" - 06.20 Добування природного газу.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ "ВУЛКАН ЕНЕРДЖІ"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ "ВУЛКАН ЕНЕРДЖІ" - Одеська область.

VKURSI