ТОВ «ЗБС»

Знайти інформацію про компанію ТОВ «ЗБС», код ЄДРПОУ 44261815: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Захід-БудСервіс»
Скорочена назва
ТОВ «ЗБС»
Код ЄДРПОУ
44261815
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
41.20 Будівництво житлових і нежитлових будівель
Регіон
Львівська область
Дата реєстрації
20.07.2021
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ «ЗБС»

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ «ЗБС»?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ «ЗБС» - 44261815.

Який поточний статус компанії ТОВ «ЗБС»?

Поточний статус компанії ТОВ «ЗБС» - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ «ЗБС»?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Захід-БудСервіс».

Яка скорочена назва компанії ТОВ «ЗБС»?

Скорочена назва компанії - ТОВ «ЗБС».

Який основний КВЕД компанії ТОВ «ЗБС»?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ «ЗБС» - 41.20 Будівництво житлових і нежитлових будівель.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ «ЗБС»?

Регіон реєстрації компанії ТОВ «ЗБС» - Львівська область.

VKURSI