ТОВ"РЕКОРДЕКС"

Знайти інформацію про компанію ТОВ"РЕКОРДЕКС", код ЄДРПОУ 33078681: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕКОРДЕКС"
Скорочена назва
ТОВ"РЕКОРДЕКС"
Код ЄДРПОУ
33078681
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
73.11 Рекламні агентства
Регіон
Сумська область
Дата реєстрації
13.09.2004
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ"РЕКОРДЕКС"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ"РЕКОРДЕКС"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ"РЕКОРДЕКС" - 33078681.

Який поточний статус компанії ТОВ"РЕКОРДЕКС"?

Поточний статус компанії ТОВ"РЕКОРДЕКС" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ"РЕКОРДЕКС"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕКОРДЕКС".

Яка скорочена назва компанії ТОВ"РЕКОРДЕКС"?

Скорочена назва компанії - ТОВ"РЕКОРДЕКС".

Який основний КВЕД компанії ТОВ"РЕКОРДЕКС"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ"РЕКОРДЕКС" - 73.11 Рекламні агентства.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ"РЕКОРДЕКС"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ"РЕКОРДЕКС" - Сумська область.

VKURSI