ТОВ"СОФІЯ 2007"

Знайти інформацію про компанію ТОВ"СОФІЯ 2007", код ЄДРПОУ 37130598: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОФІЯ 2007"
Скорочена назва
ТОВ"СОФІЯ 2007"
Код ЄДРПОУ
37130598
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
46.71 Оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами
Регіон
Луганська область
Дата реєстрації
24.09.2010
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ"СОФІЯ 2007"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ"СОФІЯ 2007"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ"СОФІЯ 2007" - 37130598.

Який поточний статус компанії ТОВ"СОФІЯ 2007"?

Поточний статус компанії ТОВ"СОФІЯ 2007" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ТОВ"СОФІЯ 2007"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОФІЯ 2007".

Яка скорочена назва компанії ТОВ"СОФІЯ 2007"?

Скорочена назва компанії - ТОВ"СОФІЯ 2007".

Який основний КВЕД компанії ТОВ"СОФІЯ 2007"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ"СОФІЯ 2007" - 46.71 Оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ"СОФІЯ 2007"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ"СОФІЯ 2007" - Луганська область.

VKURSI