ТОВ"УКРВЕЛАРТІНВЕСТ"

Знайти інформацію про компанію ТОВ"УКРВЕЛАРТІНВЕСТ", код ЄДРПОУ 32254223: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРВЕЛАРТІНВЕСТ"
Скорочена назва
ТОВ"УКРВЕЛАРТІНВЕСТ"
Код ЄДРПОУ
32254223
Статус
в стані припинення
Основний КВЕД
45.25 ІНШІ БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ
Регіон
Київ
Дата реєстрації
23.05.2005
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ТОВ"УКРВЕЛАРТІНВЕСТ"

Який код ЄДРПОУ компанії ТОВ"УКРВЕЛАРТІНВЕСТ"?

Код ЄДРПОУ компанії ТОВ"УКРВЕЛАРТІНВЕСТ" - 32254223.

Який поточний статус компанії ТОВ"УКРВЕЛАРТІНВЕСТ"?

Поточний статус компанії ТОВ"УКРВЕЛАРТІНВЕСТ" - в стані припинення.

Яка повна назва компанії ТОВ"УКРВЕЛАРТІНВЕСТ"?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРВЕЛАРТІНВЕСТ".

Яка скорочена назва компанії ТОВ"УКРВЕЛАРТІНВЕСТ"?

Скорочена назва компанії - ТОВ"УКРВЕЛАРТІНВЕСТ".

Який основний КВЕД компанії ТОВ"УКРВЕЛАРТІНВЕСТ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ТОВ"УКРВЕЛАРТІНВЕСТ" - 45.25 ІНШІ БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ.

У якому регіоні зареєстрована компанія ТОВ"УКРВЕЛАРТІНВЕСТ"?

Регіон реєстрації компанії ТОВ"УКРВЕЛАРТІНВЕСТ" - Київ.

VKURSI