"УНІСЕФ ФІНАНСИ ЛТД."

Знайти інформацію про компанію "УНІСЕФ ФІНАНСИ ЛТД.", код ЄДРПОУ 24364675: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ "УНІСЕФ ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ ЛТД."
Скорочена назва
"УНІСЕФ ФІНАНСИ ЛТД."
Код ЄДРПОУ
24364675
Статус
припинено
Основний КВЕД
65.22.0 НАДАННЯ КРЕДИТІВ
Регіон
Київ
Дата реєстрації
08.04.1996
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про "УНІСЕФ ФІНАНСИ ЛТД."

Який код ЄДРПОУ компанії "УНІСЕФ ФІНАНСИ ЛТД."?

Код ЄДРПОУ компанії "УНІСЕФ ФІНАНСИ ЛТД." - 24364675.

Який поточний статус компанії "УНІСЕФ ФІНАНСИ ЛТД."?

Поточний статус компанії "УНІСЕФ ФІНАНСИ ЛТД." - припинено.

Яка повна назва компанії "УНІСЕФ ФІНАНСИ ЛТД."?

Повна офіційна назва компанії - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ "УНІСЕФ ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ ЛТД.".

Яка скорочена назва компанії "УНІСЕФ ФІНАНСИ ЛТД."?

Скорочена назва компанії - "УНІСЕФ ФІНАНСИ ЛТД.".

Який основний КВЕД компанії "УНІСЕФ ФІНАНСИ ЛТД."?

Основний вид економічної діяльності компанії "УНІСЕФ ФІНАНСИ ЛТД." - 65.22.0 НАДАННЯ КРЕДИТІВ.

У якому регіоні зареєстрована компанія "УНІСЕФ ФІНАНСИ ЛТД."?

Регіон реєстрації компанії "УНІСЕФ ФІНАНСИ ЛТД." - Київ.

VKURSI