ВКП"ДІСКОНТ"

Знайти інформацію про компанію ВКП"ДІСКОНТ", код ЄДРПОУ 25045038: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДІСКОНТ"
Скорочена назва
ВКП"ДІСКОНТ"
Код ЄДРПОУ
25045038
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
46.21 Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин
Регіон
Одеська область
Дата реєстрації
31.10.1997
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ВКП"ДІСКОНТ"

Який код ЄДРПОУ компанії ВКП"ДІСКОНТ"?

Код ЄДРПОУ компанії ВКП"ДІСКОНТ" - 25045038.

Який поточний статус компанії ВКП"ДІСКОНТ"?

Поточний статус компанії ВКП"ДІСКОНТ" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ВКП"ДІСКОНТ"?

Повна офіційна назва компанії - ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДІСКОНТ".

Яка скорочена назва компанії ВКП"ДІСКОНТ"?

Скорочена назва компанії - ВКП"ДІСКОНТ".

Який основний КВЕД компанії ВКП"ДІСКОНТ"?

Основний вид економічної діяльності компанії ВКП"ДІСКОНТ" - 46.21 Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин.

У якому регіоні зареєстрована компанія ВКП"ДІСКОНТ"?

Регіон реєстрації компанії ВКП"ДІСКОНТ" - Одеська область.

VKURSI