ЗДО "ТОПОЛЬОК"

Знайти інформацію про компанію ЗДО "ТОПОЛЬОК", код ЄДРПОУ 38135927: вид діяльності, дата реєстрації, фінансовий аналіз, засновники та податкова інформація.

Повна назва
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ТОПОЛЬОК" НОВОАЙДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Скорочена назва
ЗДО "ТОПОЛЬОК"
Код ЄДРПОУ
38135927
Статус
зареєстровано
Основний КВЕД
85.10 Дошкільна освіта
Регіон
Луганська область
Дата реєстрації
12.12.2012
Дані актуальні на
10.04.2022

Часті запитання про ЗДО "ТОПОЛЬОК"

Який код ЄДРПОУ компанії ЗДО "ТОПОЛЬОК"?

Код ЄДРПОУ компанії ЗДО "ТОПОЛЬОК" - 38135927.

Який поточний статус компанії ЗДО "ТОПОЛЬОК"?

Поточний статус компанії ЗДО "ТОПОЛЬОК" - зареєстровано.

Яка повна назва компанії ЗДО "ТОПОЛЬОК"?

Повна офіційна назва компанії - ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ТОПОЛЬОК" НОВОАЙДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.

Яка скорочена назва компанії ЗДО "ТОПОЛЬОК"?

Скорочена назва компанії - ЗДО "ТОПОЛЬОК".

Який основний КВЕД компанії ЗДО "ТОПОЛЬОК"?

Основний вид економічної діяльності компанії ЗДО "ТОПОЛЬОК" - 85.10 Дошкільна освіта.

У якому регіоні зареєстрована компанія ЗДО "ТОПОЛЬОК"?

Регіон реєстрації компанії ЗДО "ТОПОЛЬОК" - Луганська область.

VKURSI